Poświęcenie Tornistrów
W pierwszą niedzielę nowego roku szkolnego w naszym kościele parafialnym podczas Mszy Świętej dla dzieci o godz. 10.00 odbyło się poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych. Na zakończenie ks. Piotr udzielił wszystkim dzieciom uroczystego błogosławieństwa.
Wszystkim uczniom naszej Parafii w nowym roku szkolnym
życzymy wielu łask Bożych, światła Ducha Świętego, sił i chęci do nauki.






Visit Today : 317
Visit Yesterday : 497
This Month : 6984
This Year : 87461
Total Visit : 569570