Polscy Księża Brązowymi Medalistami Mistrzostw Europy.
Polscy Księża zdobyli brązowy medal na Mistrzostwach Europy Księży w Piłce Nożnej Halowej, które odbywały się w dniach 25 lutego do 1 marca 2019 roku w Czarnogórze.
Wśród zawodników polskiej reprezentacji zagrał również Ksiądz Grzegorz Pastorczyk.
Serdecznie Gratulujemy!!!
Więcej informacji na stronach: Diecezji Kieleckiej, Echa dnia






Visit Today : 232
Visit Yesterday : 631
This Month : 3785
This Year : 84262
Total Visit : 566371