Nabożeństwo Fatimskie
W czwartek, 13 czerwca odbyło się drugie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. W miesiącu czerwcu za niesienie figury Matki Bożej byli odpowiedzialni mieszkańcy Radoszewnicy. Spotkanie zakończono odśpiewanym Apelem Jasnogórskim.
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym nabożeństwie 13 lipca!






Visit Today : 317
Visit Yesterday : 497
This Month : 6984
This Year : 87461
Total Visit : 569570