na V Niedzielę Wielkiego Postu – 29.03.2020 r.

Wskrzeszenie Łazarza otwiera perspektywę zmartwychwstania, być bliskim dla Pana Jezusa, Jego przyjacielem to mieć udział w życiu bez końca.

Msze św., które miały być sprawowane za zmarłych w czasie rekolekcji parafialnych (od jutra do środy tj. od 30 marca do 1 kwietnia włącznie,) do południa, będą sprawowane rano o godz. 8.00. Msze św., które miały być sprawowane po południu będą sprawowane o godz. 18.00. więcej informacji na stronie internetowej parafii i gablocie parafialnej.

Od jutra Msze św. popołudniowe sprawowane będą o godz. 18.00.

W tym tygodniu I czwartek miesiąca, wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa o nowe powołania do służby kapłańskiej i zakonnej o godz. 17.30.

Pierwszy piątek miesiąca, Msza św. wynagradzająca Sercu Jezusowemu o godz. 7.00, o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.20 koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 17.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Pierwsza sobota miesiąca, Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu NMP o godz. 7.00. Drugą intencją obejmiemy prośbę o powołania do kapłaństwa z naszej Parafii.

W związku z trwającą epidemią koronawirusa odwołuje się spotkanie z chorymi z racji I soboty miesiąca, nie będzie zapisów na wyjazd do chorych z racji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy.

Za tydzień Niedziela Palmowa.

Za tydzień w niedzielę nie będzie spotkania z Kołami Róż Żywego Różańca i Przyjaciółmi Grona Seminarium. Na stronie parafialnej znajdziemy informację od koordynatora Kół Żywego Różańca.

W piątek o godz. 17.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej w niedzielę o godz. 16.30 Gorzkie Żale.

Baranki wielkanocne do nabycia w zakrystii.