Wielki Czwartek
Wielki Czwartek, to dzień ustanowienia przez Jezusa Sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa. O godz. 18.00 w naszej świątyni odbyła się Msza Wieczerzy Pańskiej. Pod koniec zostały złożone życzenia naszym kapłanom, a po nich Najświętszy Sakrament został uroczyście w procesji przeniesiony do Ciemnicy, w której można Go adorować aż do Liturgii Wielkiego Piątku.

Drodzy Księża,
W dniu ustanowienia Sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa,
pragniemy życzyć Wam odwagi, siły i mocy płynącej z Eucharystii.
Niech Bóg błogosławi Wam na każdy dzień Waszego życia,
dodaje sił w chwilach trudności, zwątpienia i bezsilności.
Pan Jezus niech zawsze będzie Waszym przewodnikiem,
a Duch Święty napełnia Was swoją mocą,
aby Wasza posługa przynosiła obfite owoce.
Zapewniamy o modlitwie i pamięci.
Bóg zapłać i Szczęść Boże!






Visit Today : 1111
Visit Yesterday : 1096
This Month : 8874
This Year : 89351
Total Visit : 571460