Podsumowanie roku pracy Liturgicznej Służby Ołtarza
W niedzielę, 29 czerwca 2025 r. o godz. 12.00 odbyła się uroczysta Msza Święta podsumowująca rok pracy Liturgicznej Służby Ołtarza. Na zakończenie Eucharystii odbyło się rozdanie nagród dla najwytrwalszych lektorów i ministrantów. Są one formą podziękowania za pełnioną służbę.
Liturgicznej Służbie Ołtarza naszej Parafii serdecznie gratulujemy
i życzymy, aby służba przy Ołtarzu była dla Was źródłem Bożej łaski,
dzięki której będziecie wzrastać w wierze,
odkrywając również swoje życiowe powołanie.
Króluj nam Chryste!






Visit Today : 348
Visit Yesterday : 497
This Month : 7015
This Year : 87492
Total Visit : 569601