Pielgrzymka do Kościoła stacyjnego w Lelowie
W sobotę, 06 września 2025 r. w ramach Roku Jubileuszowego nasi parafianie wraz z ks. Proboszczem udali się ponownie na pielgrzymkę do kościoła stacyjnego w Lelowie do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszycielki. Trasa biegła przez Wąsosz, Gródek i Białą Wielką. Centralnym punktem pielgrzymki była współna Eucharystia.
Z całego serca dziękujemy Wszystkim, którzy podjęli trud wspólnego pielgrzymowania.
Dziękujęmy za wspólny modlitewny udział, tym, którzy dojechali, na Mszę św.,
jak również tym, którzy po drodze okazali nam polską gościnność.






Visit Today : 351
Visit Yesterday : 497
This Month : 7018
This Year : 87495
Total Visit : 569604