Nabożeństwo Fatimskie
We wtorek, 13 sierpnia odbyło się czwarte w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. W miesiącu sierpniu za niesienie figury Matki Bożej byli odpowiedzialni mieszkańcy z miejscowości Luborcza, Zagacie, Kozaków i Stefanów. Spotkanie zakończono odśpiewanym Apelem Jasnogórskim.
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym nabożeństwie 13 września!






Visit Today : 245
Visit Yesterday : 631
This Month : 3798
This Year : 84275
Total Visit : 566384