Nabożeństwo Fatimskie
W środę, 13 maja rozpoczęliśmy w naszej parafii nabożeństwa fatimskie, które na pamiątkę objawień w Fatimie będą się odbywać każdego 13 dnia miesiąca aż do października.
O godz. 18:00 w naszym Kościele odbyła się uroczysta Msza Święta, następnie wyruszyła procesja wokół rynku wraz ze śpiewem litanii do Najświętszej Maryi Panny. W miesiącu maju za niesienie figury Matki Bożej byli odpowiedzialni mieszkańcy z Koniecpola (tj. ul. Rynek, Kościuszki, Południowa, Zachodnia, Nad Strugą, Partyzantów, Kościelna, Kilińskiego i Borki). Na zakończenie nabożeństwa Ksiądz Proboszcz dokonał obrzęd poświęcenia pól.
Dziękujemy wszystkim, którzy w miesiącu maju uczestniczyli w nabożeństwie fatimskim!
Zapraszamy do licznego uczestnictwa w kolejnym miesiącu – 13 czerwca!






Visit Today : 1117
Visit Yesterday : 1096
This Month : 8880
This Year : 89357
Total Visit : 571466