Nabożeństwo Fatimskie
W wtorek, 13 września odbyło się piąte w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. W miesiącu wrześniu za niesienie figury Matki Bożej byli odpowiedzialni mieszkańcy z Magdasza, Dąbrówki, Przysieki, Podstocza, Koniaw, Wąsosza i Aleksandrowa. Spotkanie zakończono odśpiewanym Apelem Jasnogórskim.
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym,
ostatnim w tym roku nabożeństwie – 13 października!





Visit Today : 238
Visit Yesterday : 631
This Month : 3791
This Year : 84268
Total Visit : 566377