Nabożeństwo Fatimskie
We wtorek, 13 lipca odbyło się trzecie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. W miesiącu lipcu za niesienie figury Matki Bożej byli odpowiedzialni mieszkańcy Starego Koniecpola. Spotkanie zakończono odśpiewanym Apelem Jasnogórskim.
Serdecznie dziękujemy za liczny udział
i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym nabożeństwie – 13 sierpnia!






Visit Today : 365
Visit Yesterday : 497
This Month : 7032
This Year : 87509
Total Visit : 569618