Nabożeństwo Fatimskie
W niedziele, 13 października odbyło się szóste i zarazem ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. W miesiącu październiku za niesienie figury Matki Bożej byli odpowiedzialni mieszkańcy z Koniecpola (ul. Mickiewicza, Konopnickiej Kochanowskiego, Tuwima, Sienkiewicza, Reymonta, Prusa, Pułaskiego, Słowackiego i Rzeczna.) Spotkanie zakończono odśpiewanym Apelem Jasnogórskim.
Serdecznie zapraszamy do licznego uczestnictwa w kolejnym roku!






Visit Today : 1044
Visit Yesterday : 1096
This Month : 8807
This Year : 89284
Total Visit : 571393