Jubileusz 30-lecia Święceń Kapłańskich ks. Andrzeja
W niedzielę, 17 maja, podczas Mszy Świętej o godz. 12:00, nasza parafia przeżywała piękne wydarzenie – jubileusz 30-lecia święceń kapłańskich Księdza Wikariusza Andrzeja. W czasie uroczystej Eucharystii modliliśmy się, dziękując Panu Bogu za dar jego powołania i prosząc o potrzebne łaski na dalsze lata posługi kapłańskiej.
Drogi Księże Andrzeju,
z okazji 30. rocznicy święceń kapłańskich składamy Księdzu najserdeczniejsze życzenia
oraz wyrazy wdzięczności za lata oddanej posługi, modlitwy,
dobre słowo i obecność pośród naszej wspólnoty parafialnej.
Niech Pan Bóg obdarza Księdza zdrowiem, siłą i pokojem serca,
a każdy dzień kapłańskiej drogi przynosi radość,
nadzieję i poczucie, że zasiane dobro wydaje piękne owoce.
Szczęść Boże i Bóg zapłać!





Visit Today : 1098
Visit Yesterday : 1096
This Month : 8861
This Year : 89338
Total Visit : 571447