Dzień Seminaryjny
Dzisiaj w naszej Parafii przeżywaliśmy Dzień Seminaryjny. Przez całą niedzielę Słowo Boże głosił diakon Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach Paweł Cieplewicz. Był to dzień modlitwy o nowe powołania z naszej parafii do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
W imieniu całej wspólnoty parafialnej wyrażamy wdzięczność diakonowi Pawłowi
za pobyt w naszej parafii i przykład żywej wiary.
Polecamy diakona opiece Maryi,
niech w drodze do święceń kapłańskich wspiera swoja opieką
i prowadzi ku Chrystusowi Najwyższemu Kapłanowi.
Bóg zapłać!







Visit Today : 1019
Visit Yesterday : 1096
This Month : 8782
This Year : 89259
Total Visit : 571368