Pielgrzymka Rowerowa

W piątek, 21 sierpnia pod kierunkiem ks. Piotra wyruszyła z naszej parafii Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę, pokonując trasę: Podlesie – Przyrów – Żuraw – Srocko – Częstochowa.  Nasza grupa w Srocku dołączyła do VIII Diecezjalnej Pielgrzymki Rowerowej, by wspólnie pokłonić się przed Tronem Jasnogórskiej Pani. Nasi Parafianie uczestniczyli także w pielgrzymce z grupą rowerową ze Szczekocin.

O godz. 18.30 pielgrzymkę zwieńczyła uroczysta Msza Święta w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej pod przewodnictwem ks. Biskupa Jana Piotrowskiego, podczas której Służba Liturgiczna Ołtarza z naszej wspólnoty służyła w strojach.

Serdeczne podziękowania dla Rodziców ministrantów i lektorów, którzy podczas trasy pokrzepili nas ciepłym posiłkiem, pomogli w bezpiecznym przejeździe i powrocie do domu oraz wszystkim dzielnym uczestnikom pielgrzymki.

ZAPRASZAMY DO GALERII