II Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

„Kolędujmy wszyscy wraz…” – pod takim hasłem 11 stycznia 2018 r po raz drugi został zorganizowany w Przedszkolu Niepublicznym „Jaś i Małgosia” w Koniecpolu II Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Patronat honorowy nad konkursem objął Proboszcz naszej parafii Ksiądz Mieczysław Robak.

W konkursie wzięli udział soliści, duety i zespoły przedszkolne z miasta i gminy Koniecpol. Konkurs przebiegał według trzech powyższych etapów z podziałem na kategorie wiekowe. Wszyscy uczestnicy konkursu byli bardzo dobrze przygotowani do swojego wystąpienia i pięknie zaśpiewali. Atmosfera była gorąca, ale bez cienia rywalizacji, gdyż każdy występ był nagradzany gromkimi brawami. Występ małych artystów bardzo spodobał się wszystkim obecnym, którzy z przyjemnością i w skupieniu słuchali pięknych głosów dzieci. Wszyscy wykonawcy otrzymali dyplomy, nagrody rzeczowe i słodycze.

/tekst i zdjęcia: Przedszkole Niepubliczne "Jaś i Małgosia"/

Więcej informacji na stronie: www.koniecpol.pl